Semizden duygusal veda

Semizden duygusal veda

Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz Parti Binasında yaptığı bir basın toplantısı

A+A-

Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz Parti Binasında yaptığı bir basın toplantısı ile veda partililere veda etti. 31 Aralıkta yapılacak olan Ak Parti Bafra İlçe 4.Olağan Kongresi öncesi aday olmayacağını geçtiğimiz günlerde açıklayan Semiz, Bafra İlçe Teşkilatında bir veda toplantısı yaptı. Duygusal sahnelere sahip olan basın açıklamasında Semiz yaptığı açıklamada,”“2001 yılından bu zaman kadar siyasetin içerisindeyim, Ak Parti kurulduğunda Bafra”daki İlçe Teşkilatının Kurucularındanım.

Mayıs 2007 yılında İlçe Başkanlığına geldim. İlçe başkanlığım döneminde yapılan 2 genel seçim, 2 referandum ve bir yerel seçim yapıldı tüm bu secilerden Bafra İlçe teşkilatı Ak Partinin oylarını her seçimde artırarak çıkmıştır. 12 Haziran 2011 tarihinde yapılan seçimlerde Ak Partinin oyları %58.5 dir.Ak Parti Bafra İlçe Teşkilatı Tüm seçimlerde profesyonel bir çalışma örneği göstermiş başarısını ortaya koymuştur.
 
Bu çalışmalarımızda İlçe teşkilatı ile birlikte çalışmalara katılan köy temsilcilerimizden, Mahalle yönetimlerimize, Belediye meclis üyelerimizden, İl genel Meclis, Belediye Meclis Üyelerimize, Belediye Başkanlarımızdan Milletvekillerimize çok teşekkür ederiz. İlçe Başkanlığı dönemimde Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla uyum içerisinde çalıştık. 31 Aralık 2011 tarihinde Ak Parti Bafra İlçe Teşkilatımızın 4. Olağan kongresi yapılacaktır. Tüm Bafralı hemşerilerimi bu kongreye davet ediyorum.
 

Değerli Bafralı hemşerilerim, 31 Aralık 2011 tarihindeki İlçe Başkanlığı kongresine aday değilim. İlçe Başkanlığım konusunda, Ak Parti Samsun İl Koordinatörü Sayın Recep Yıldırım Bafra”da parti teşkilatında bir teamül yoklaması yaptı bu teamül yoklamasında yeniden İlçe başkanlığına aday olmam konusunda ortak kanaat ortaya çıktı. Daha sonra Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Belediye Başkanlarımıza ve teşkilatımıza sorulduğunda tek liste ile aday olmam istendi. Ben kendilerine teşekkür ediyorum.
 
Ben bu dönem aday olmayacağımı söyledim. Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanımız Ekrem Erdem”de aday olmamı istedi. Ancak ben kendilerine teşekkür ettiğimi 4.5 yıldır İlçe Başkanlığı yaptığımı ve bu dönem bir başka arkadaşın ilçe başkanlığı yapmasını istedim. Kendileri de bu talebimi kabul etti. Şu anda iki arkadaşımız Ak Parti İlçe başkanlığı için çalışmalar yapıyorlar.
 
Bizden somaki arkadaşlarda Ak Partinin oylarım %60”ların üzerine çıkaracağına inanıyorum. Biz İlçe Başkanı olmasak da Ak parti için çalışmalarımız devam edecektir. Seçilen ilçe başkanı bize hangi görevi verirse onu yapmaya hazırız.”“dedi. Basın açıklamasından sonra ise Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığının bugüne kadar Bafra İlçesi için yapılan ve yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler aktarıldı.                                                                                                                                                        

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.