GELECEĞİN 19 MAYISI’NI OLUŞTURMAK ARZUSUNDAYIZ

GELECEĞİN 19 MAYISI’NI OLUŞTURMAK ARZUSUNDAYIZ

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Yeşilova Mahallesi'ni ziyaret ederek, Yeşilova mahallesi sakinleri ile bir araya geldi ve mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

A+A-

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen başkan Topaloğlu, “Belediyemizin rutin işlerinde aksaklığa mahal vermemekle beraber ilçemizin en önemli sorunları olan fakat yıllardır ihmal edilen sorunların gerek devlet gerekse belediye yatırımları ile çözmek için çalışmalarımız hızla devam etmektedir”. Başkan Topaloğu, ilçede hayata geçirilecek projelerin hızla yapıldığını belirterek " Çok amaçlı kapalı pazar yerimizi tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Kadınlar Kültür Merkezimiz tamamlandı, önümüzdeki günlerde hizmete sunulacak”.

“İlçemizin çehresini değiştirecek olan ilçe merkezi peyzaj projemize bu yıl başlıyoruz. 2011 yılında ilçe geçiş güzergâh projesi çalışmalarına başlanarak ilçe geçiş güzergâhı, orta refüj kaldırım düzenlenmesi, hükümet konağı önü düzenlenmesi, dere içi ıslah ve düzenlemesi, dere boyunca deniz yönünde 300 m,kaymakamlık yönünde 400 metreyi içerecek şekilde peyzaj projesi ihale edilmiştir. Geçiş güzergâhındaki dış cephe görselliğini de içeren proje vatandaşlara yeni yapacakları uygulamalarda örnek niteliğinde olacaktır. Aynı proje kapsamında saat kulesi ve etrafının düzenleme çalışmaları hükümet konağı önü meydan projesi de yer almaktadır. Gerekli ödeneklerle kısmı kısmı yapılacak olan proje ile  "Bu günün değil geleceğin 19 Mayısı’nı oluşturmak arzusundayız".

“Yeşilova imar planları hızla hazırlatılmakta olup söz konusu yerleşim bölgemizin de alt yapı çözümleri şimdiden üretilmektedir. Bu amaçla bu bölgemiz için Kanalizasyon Şebeke planları hazırlatılmıştır. Belediyemizce Şebeke İnşaatı ihalesine çıkılarak, Altyapı İnşaat çalışmalarına da çok yakında başlanılacaktır “dedi.

Yeşilova mahalle sakinlerinin başkan Topaloğlu’na ziyaretinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.