Demokrasiye hep beraber Sahip çıkalım

Demokrasiye hep beraber Sahip çıkalım

Ülkemizde son günlerde yaşananlar, Yıldızı yükselen Türkiye ye yakışmamıştır.

A+A-

Bir ağaç bahanesi ile demokrasiyi arkasına alanlar, demokrasiyi baltalayamazlar. Demokrasi hepimiz için lazım, Huzur hepimiz için lazım, Demokratik yollarla iktidara gelemeyen  marjinal gruplar, yakarak, yıkarak, devletin ve milletin malına zarar vererek, iktidara ders vermeye kalkanlar  bu ülkeye en büyük kötülüğü yapmaktadır.

         Halkımız sağ duyulu olmak zorundadır, terör örgütleri küçük yaştaki çocukları kullanarak, eylemlere ortak yapmaya çalışmaktadırlar, Aileler çocuklarınıza sahip çıkın, Demokratik haklarını kullanan grupların sağ duyulu olması ve terör örgütlerini aralarına sokmamaları gerekir.

         Terörü ülkemizden kovduk, şimdi başka usullerle terörü hortlatmaya ve ülkemizi zayıflatmaya dünya konjektüründe küçük düşürmeye kimsenin hakkı yoktur ve buna  devlet müsaade etmemeli.

         Mali Müşavirler olarak Esnafın halinden en iyi biz anlarız, esnaf kirasını ödeyemiyor, senetlerini ödeyemiyor, çeklerini ödeyemiyor, Döviz deki sunii yükseliş   maliyetleri artırmakta ve  esnafın zararı her geçen gün  artmaktadır. Bu işler devam ederse iflaslar kaçınılmaz olacaktır.  Sayın Başbakanımızın esnafın bu durumunu görmesini ve  Esnafımıza  uzun vadeli  faizsiz  kredi vermesi gerekir.

         Sayın Başbakanımız bu Huzuru ve istikrarı bir an evvel sağlamak zorundadır.

Ülkemiz terörden çok çekti, Toplumun büyük bir kesiminin huzuru, Teröre ve marjinal grupların insafına bırakılamaz.   Herkes hak aramak için yakarsa, yıkarsa, öldürürse kusura bakmayın bunun adı demokrasi olmaz,  Demokrasiye yapılmış en büyük kötülük olur.  Demokrasi  bütün halkın haklarını korumak için vardır.

 

                             

         Samsun Meslekte Birlik Dernek Başkanı  

         Samsun SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi

         Mali Müşavir Bağımsız Denetçi

         Haluk Bülbül 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.