Başkan Yazıcıoğlu'ndan İstihdam Atağı

Başkan Yazıcıoğlu'ndan İstihdam Atağı

Başkan Yazıcıoğlu'ndan İstihdam Atağı

A+A-

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat'ta istihdamı artırmak amacıyla önemli adımlar atıyor.

Seçim öncesi ve sonrası esnaf, iş insanları ve üreticilerle sık sık bir araya gelen Başkan Yazıcıoğlu, üretken belediyecilik anlayışını benimseyerek üreticilerin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Tokat Organize Sanayi Bölgesi'nde yaklaşık 600 kişinin istihdam edildiği ve yurt dışına tekstil ürünleri ihraç eden bir tekstil firmasını ziyaret eden Başkan Yazıcıoğlu, fabrikanın mevcut istihdam sayısının artırılması için işletme sahibi ve yönetimiyle görüşmeler gerçekleştirdi.

Tokat Haber'e açıklamalarda bulunan Başkan Yazıcıoğlu, "Yatırım, istihdam ve üretim anlayışımız doğrultusunda, yeni iş ve yatırım imkânlarına kapı aralayacak bir belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda, bir tekstil firmamızı ziyaret ederek üretimi ve istihdamı artırma noktasında yapacağımız faaliyetleri istişare ettik. Bizleri misafir eden değerli işletme sahibi Ferhat Kılışcı ve kıymetli firma çalışanlarına teşekkür eder, kolaylıklar dilerim. Şehrimizde istihdama ve üretime katkı sağlayan işletmelerimizle görüşmeye ve iş ile aşı birleştirmeye devam edeceğiz. Rabbim tüm esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar versin" dedi.

Tokat Haber olarak, Başkan Yazıcıoğlu'nun şehrimizde istihdamı artırma ve üretken belediyecilik anlayışıyla yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Şehrimizde iş ve aş imkânlarının artırılması, Tokat'ın ekonomik kalkınmasına büyük katkı sağlayacak. Tokat Haber olarak, bu tür önemli girişimlerin her zaman yanında olacağımızı belirtmek isteriz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.