BAFRA TSO’nun KALİTESİ 5 YILDIZLI

BAFRA TSO’nun KALİTESİ 5 YILDIZLI

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Durgun, Genel Sekreter Suat Lekesiz ve Akreditasyon Sorumlusu Halil Karahan’ın katıldığı

A+A-

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde (TOBB) düzenlenen Akreditasyon Sertifika Töreninde Bafra TSO ikinci kez “Akredite Oda” olarak belgesini aldı.

Bafra TSO’ya Akreditasyon belgesini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.RifatHisarcıklıoğlu ile TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete birlikte takdim etti.

Törende konuşan TOBB Başkanı M.RifatHisarcıklıoğlu, oda ve borsaların üyelerine en üst seviyede standart hizmet vermesini öngören akreditasyon sisteminin önemine işaret ederken, “Kanaat önderi olan oda ve borsalarımız her zaman bir adım önden gitmeli. Takip eden değil, yönlendiren olmalı” diye konuştu.

Akreditasyon projesi ile amaçlarının oda ve borsaların kapasite ve hizmet kalitesini artırmak olduğunu vurgulayan TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu, “Oda ve Borsalarımızın bu noktaya gelmesi, hem özel sektörümüz hem de ülkemiz açısından çok önemli. Sizler, ilinizde ve ilçenizde üyelerinizle temas kuracak, onların nabzını tutacak ve hizmet üreteceksiniz ki, biz de burada sizin sesiniz olabilelim. Sizin sesinizi, Türk iş camiasının sesini daha iyi duyuralım. Bu kapsamda, Oda ve Borsalarımızın üyeleri ile bağlarını kuvvetlendirmek, ve sürdürülebilir bir sistem kurmak için 2001 yılında Dünya örneklerini inceledik. 3 temel hedefimiz vardı: Oda ve borsalarımızın hizmet kalitesini artırmak, en üst seviyede standart bir hizmet sağlamak, üyeleri ile odalarımızın bağlarını kuvvetlendirmek. Sonuçta en iyisi olduğunu gördüğümüz İngiltere ve Almanya’nın Odalarını örnek alarak bir sistem oluşturduk ve “Akreditasyon Sistemini” kurduk. Sistemi alıp orada bırakmadık. Her zaman söylediğim gibi, akreditasyon yaşayan bir süreçtir. O yüzden biz de değişen şartlara ve ihtiyaçlara göre sistemi sürekli revize ediyor, hep bir adım ileriyi düşünüyoruz” dedi.

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Durgun açıklamasında “Vermiş olduğu hizmet kalitesiyle AB standartlarına ulaşan Odamız, Akreditasyon belgesini bir kez daha alarak kalitesini taçlandırmıştır. Bafra TSO her geçen gün hizmet kalitesini artırma yönünde çalışmaları da hız kesmeden devam edecektir” dedi.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.