Av. Hüseyin Acar, MHP Bafra ilçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

Av. Hüseyin Acar, MHP Bafra ilçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

Samsun’un Bafra ilçesinde, 22 Ocak 2012 Pazar Günü Bafra Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde yapılacak olan MHP Bafra İlçe Kongresi öncesi adaylar kendilerini kamuoyuna tanıtmaya devam ediyor.

A+A-

Geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Hamdi Yıldız’ın ardından Av. Hüseyin Acar da parti binasında adaylığını açıkladı.

     22 Ocak 2012 Tarihinde yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Kongresinde,  Bafra ilçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Av. Hüseyin Acar, Bafra doğumlu olduğunu, ilkokulu Bafra Sarıkaya Köyü İlkokulun, orta ve lise tahsilini Bafra İmam Hatip Lisesinde, Yüksek Tahsilini ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Hukuk Fakültesinde tamamladığını ve Bafra’da serbest avukat olarak görev yapmakta olduğunu söyledi.

      Değerlerine ve hayat tarzlarına uygun dünya görüşünü Türk-İslam Ülküsünde esas aldığını belirten Av. Hüseyin Acar, “Bu itibarla siyaseten Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Teşkilatında farklı farklı yönetimlerde sırası ile İlçe Yönetim Kurulu üyeliği, parti sekreterliği, 3 ayrı dönem İlçe Başkan Yardımcılığı, İlçe Başkan Vekilliği görevlerini yürüttüm. Halen de teşkilat işlerinden sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim. Kuruluşundan günümüze kadar ilçe teşkilatımızda ve yan kuruluşlarımızda değişik kademelerde görev yapanlardan hakkın rahmetine kavuşanları rahmetle, sağ olanları minnetle anıyor ve esenlikler diliyorum.

Bir yılı aşkın süredir beraber görev yaptığımız Başkanımız İslam Cural’a ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza da yüksek bir fedakârlıkla görev yaptıkları için teşekkür ediyorum. Dava arkadaşlarım, talip olduğumuz görevin onurlu olduğu kadar mesuliyetli olduğunun idrakindeyiz. Kongremizin milli birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi temini asıl amacımızdır. Bafra’mıza ve halkımıza hizmet etmek, teşkilatımızın çıtasını yükseltmek amacındayız. Bafra’mızda güçlü bir MHP Teşkilatı oluşturarak, birlik ve beraberliğin temini ve halkımıza hizmet etmek gayesi ile arkadaşlarımızla çıkacağımız, bu yolda desteklerinizi bekliyoruz. Kongremizin Milletimize, MHP Teşkilatımıza ve bizlere hayırlara vesile olması şimdiden temennimizdir” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.