TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

“Bir milletin ruhu ele geçirilmedikçe, bir milletin azmi ve iradesi kırılmadıkça, o millete egemen olmanın imkanı yoktur. ”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK (1924 – Dumlupınar)

A+A-

 

         Bin yıldır her türlü bedeli ödeyerek can vererek , kan vererek , gencecik  fidanları, kınalı kuzuları toprağa vererek vatan yaptığımız namus bildiğimiz ANADOLU’ nun ve yüce TÜRK MİLLETİ’ nin bütün değerleri sonu gelmeyen bir saldırı altındadır. Şairin dediği gibi ‘’Kimi Hindu kimi yamyam  kimi bilmem ne bela’’ olan bu saldırganlar kendi icatları olan iktidar sahipleriyle kol kola Türkiye Cumhuriyeti’nin sonunu getirmeye azmetmiştir. Her gün ülkenin bir yerlerinde ‘’taş atan çocukların’’ attığı  bombalar, BDP ‘li lerin küstahça  pkk lı köpeklerle sarmaş dolaş muhabbetleri,  yakılan otobüsler ,   ülkemize doldurulan kim olduğunu bilmediğimiz Suriyeli katiller, kendini devlete muhattap gören peşmerge başları, artık var mı yok mu bilmediğimiz güneydoğu sınırı  ve son olarak terörist leşlerinin  törenle kuyulanması…

           Bütün bunlar   ve  vatan evlatlarının akan kanları tuzu kuruların  umurunda bile değil. Ülkemin bütün köşe başları bir ihanet şebekesi   tarafından tutulmuş,  Türk’üm demeye korkuyor insanlar.

Eskinin mücahitleri şimdi ‘’müteahhit’’ olmuş testiyi doldurma peşinde. İradesini ‘’hoca’’larının  iki dudağı arasına zimmetlemiş robotlar  devlet kademesinin her yerinde..   Başımıza çuval geçirenler , gemimizi basanlar, TÜRK’ e dair ne varsa hepsine saldıran çakallar iktidarla el ele..

           Devlet yönetiminden, şanlı tarihimizden  ve Türk olarak yaratılmanın şerefinden habersiz gafiller  sahte kabadayılıklarla günü geçiştirme derdinde..

          Pkk lı  itler törenle karşılanıyor artık bu ülkede. Belediye başkanları  devlete küfürler ediyor. Teröristler tahrik olmasın diye Türk Bayrakları indiriliyor balkonlardan. Masum sivil diye bizlere yutturulup maaş bağlanan şerefsizler tabutlar içinde yolluyor evlatlarımızı evlerine.

      ‘’Bir açılım uğruna’’ milli birlik  ve ülke bütünlüğümüz tehdit ediliyor..Dış güçlerin dayatması ve içerideki işbirlikçilerinin elbirliğiyle uygulanmak istenen bu  şer  projesi  elbette ki bunu tezgahlayanların ayaklarına dolaşacak. Elbette ki bunların hesabı sorulacaktır.

       Hiç kimse TÜRK DEVLETİ’ nin kanla, imanla çizilen sınırlarını masa başı oyunlarla tartışmaya açamaz. Binlerce yıllık devletimizi her türlü ihanete ve saldırıya rağmen hiçbir güç hiçbir kurum hiçbir şer ittifakı yıkmaya muvaffak olamayacaktır. Bu tür girişimlerin karşılıksız ve cezasız kalacağını düşünenler Türk’ ün bağımsızlık karakterinden habersiz alçaklardır.

      Dün toplarıyla, tüfekleriyle geldiler denize döküldüler. Kaleşnikoflarıyla, roketleriyle, bombalarıyla geldiler başaramadılar. Bugün masa başında özgürlükler, insan hakları adı altında gelmekte ve Türk adını ortadan kaldırmak istemektedirler. BAŞARAMAYACAKLAR.   Bu Büyük TÜRK Milletinin ateşle ilk imtihanı değildir.                                                                                 Tarih ülkesini satan mandacıları da…     Vatan , millet ve devlet uğruna can verenleri de  kaydediyor.

Ataların, Şehitlerin ve Ulu Kocaların Duaları; Türk Yurdunun ve Büyük Türk Milletinin Üzerine Olsun..

                                                                             NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE     

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum