TSO ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

TSO ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Samsun TSO’nun yapılan seçimlerinden sonra göreve gelen Meclis Başkanı Murarrem Durmuşoğlu ve ikinci kez başkan seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

A+A-

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapılan seçimlerinden sonra göreve gelen Meclis Başkanı Hüseyin Çamaş, Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu ve üyelerin takdirini alarak ikinci kez güven tazeleyen Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret ederek, yeni dönemde başarılı çalışma dilediler.

Ziyarette konuşan Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, “Bafra TSO olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Yapacağınız çalışmalarda üzerimize düşen ve görevler olacaktır. Bu konuda desteğe hazırız. Samsun, Karadeniz bölgesinin en büyük ve en önemli kenti. Yeni bir heyecanla ve yeni hedeflerimizle, sizlerin de tecrübesiyle, bölgemizi daha iyi yerlere getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizi bilmenizi istiyorum. Şu anda hasıl olan ortak akılla hareket etmemizin yarınlara daha umutla bakmamıza vesile olacağına inanıyoruz. Biz, Bafra’nın ekonomisinin gelişmesi ve her alanda büyümesi için başarılı olmaya kararlı bir ekibiz. Gelişme ve büyümenin de aslında tüm Samsun ve ilçeleriyle birlikte olacağına inanıyoruz. Yani Bafra neyse tüm ilçelerimizde bizim için öyle. Bu yolda sizlerin desteğini arkamızda görmek istiyoruz” dedi.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise, Bafra TSO’nun yeni meclisini ve yönetimini kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi. Samsun’u bir bütün olarak gördüklerini ifade eden Başkan Murzioğlu, “Sizden önceki yönetime de bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Bu bayrağı artık siz aldınız. Yeni dönemde sizlerin Bafra ve Samsun ekonomisine elinizden gelen katkıyı vereceğinize eminim. Sadece merkezde değil, ilçelerimizde de çok güzel bir birliktelik yakaladık. Bunun yansımalarını her yerde görmek mümkün. Samsun TSO olarak Sinop’tan Hopa’ya kadar olan tüm Oda ve Borsalarla da çok güzel bir uyumumuz, dostluğumuz var. Bu dostluğumuz sizlerin de desteğiyle daha da çok perçinleşecek. Unutmayalım ki artık bizim için önemli olan tek şey ihracatın artırılması ve ekonominin büyütülmesi. Artık şehirlerin büyüklüğü nüfuslarıyla değil, yaptıkları ihracatla anılıyor. Ekonominin büyümesi için çaba gösteren, çalışan, üreten her kişinin, her firmanın, her kurumun sonuna kadar destekçisiyiz. El ele vererek ülkemizi daha iyi noktalara taşıyacağımıza inancım da sonsuz” diye konuştu.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.