TOKATLIOĞLU  İNŞAAT BAFRALI BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI.

TOKATLIOĞLU İNŞAAT BAFRALI BASIN MENSUPLARINI AĞIRLADI.

BAFRALI BASIN MENSUPLARINDAN TOKATLIOĞLU İNŞAATA TAM NOT VERİLDİ.

A+A-

 

Tokatlıoğlu İnşaat, Samsun’un Atakum ilçesinde 1+1 ve 2+1 stüdyo daire tipinde inşa ettiği Atakum Rezidans’ın ardından şimdi de yapımına başlayacağı yeni projesi 1+0 daireleri Bafralı Basın Mensuplarına kahvaltılı basın toplantısında tanıttı.

Bafra Kızılırmak Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Abdullah Özdemir tanıtım toplantısında 1972-1977 Yıllarında Bafra Kızılırmak İlköğretim Okulundan sınıf arkadaşı olan Tokatlıoğlu İnşaat Atakum Rezidans İşletme Müdürü Hüseyin Yaver’in başarılı çalışmaları karşında övgü dolu sözler söyledi.

Tokatlıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Tokatlıoğlu  Samsun ve Bölgesine yaptığı yatırımlar içinde Bafralı Basın Mensuplarının takdirini kazandı.

Düzenlenen tanıtım toplantısında tek odalık lüks daireyi anlatan Tokatlıoğlu İnşaat Atakum Rezidans İşletme Müdürü Hüseyin Yaver,’’ 1+0’ın gayrimenkuller içinde en iyi, en kazançlı ve en akıllı yatırım olduğunu söyledi. ‘’
Tokatlıoğlu İnşaat Atakum Rezidans İşletme Müdürü Hüseyin Yaver,’’Tokatlıoğlu Grubu olarak yeni bir ürün piyasaya çıkarıyoruz. Bu ürün 1+0 modelimizdir. Samsun önemli bir çekim merkezi olduğu için bu daireleri ilk kez Samsun’da hayata geçiriyoruz. Ticari aksta, sosyal alanda gelişme göstermiş büyük bir şehrimizdir. Her proje her bölgede olmaz ama Samsun’da olur. Çünkü turizm, sağlık, tarım, alışveriş merkezleri ve oteller var. Ayrı zamanda bir öğrenci şehridir. O yüzden 1+0 stüdyo tipi daireler çok idealdir. Küçük birikimlerini büyük gelir haline getirmek için, çocuklarınızın eğitimleri için, rahat, konforlu ve güvenli bir yaşam için, zamanı ekonomik kullanmak için, eşya ve temizlik giderleri az olduğu için, alım satımı ve kiraya verilmesi kurumsal işletme sistemiyle yapıldığı için, kiraya verildiğinde 8-10 yılda paranızı geri almak için iyi, kazançlı ve akıllı bir yatırımdır.  1+0’ı kendini ödeyen ev olarak tanımlamak isteriz.  Bu sistemde daire sahipleriyle görüşerek kiralama yöntemini bizler gerçekleştiriyoruz. Projeye de sahip çıktık. Ev sahibi uğraşmadan kiraya veriyoruz, bankadaki kredisine 12 ay destek sağlıyoruz. Bu bize evi yaptık, sattık, sahip çıktık. Kazanç kapısı sağlamadığımızı gösteriyor.’’şeklinde konuştu

 

Tokatlıoğlu İnşaat Atakum Rezidans İşletme Müdürü Hüseyin Yaver ayrıca Tokatlıoğlu İnşaat hakkında bilgiler verdi. Yaver,’’1985 Yılında Samsun’un Çarşamba ilçesinde VEYSEL TOKATLIOĞLU tarafından kurulan TOKATLIOĞLU İNŞAAT 1987 yılında MİMAR FİGEN TOKATLIOĞLU’NUN katılımı ile beraber TOKATLIOĞLU İNŞAAT VE MİMARLIK olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Kuruluşundan bu güne 27 yıldır deneyimli kadrosuyla Antalya ve Samsun’da birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yıllardır Karadeniz Bölgesinin parlayan yıldızı olan Samsun, turizm, sağlık, spor, AVM ve eğitim kenti olarak büyük adımlarla ilerlemektedir. 2012 yılında öğretime başlayan yeni özel üniversitesi ile sayısı 40.000’lere ulaşan üniversiteli gençlere ev sahipliği yapmaktadır. Tokatlıoğlu inşaat 2010 yılında samsunda bir ilk olan 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı Rezidans Konsepti ile Samsun’un cazibe merkezi Atakum ‘da 252 daireden oluşan ATAKUM REZİDANS 1. ETAP projesine başlamıştır. Halkımızdan aldığımız yoğun talepler doğrultusunda 3 ay gibi bir sürede Atakum Rezidans’ ın satışlarını tamamlanmıştır. Atakum Rezidans 1. Etap projesini Tokatlıoğlu İnşaat 2011 yılının Aralık Ayında taahhüt ettiği tarihten tam 14 ay erken teslim ederek KARADENİZDE bir ilki daha gerçekleştirmiş olup bu projeden ev alanlara daha erken kazanma fırsatı sunmuştur. Yatırımcısına her zaman yüksek kazanç sağlayan Tokatlıoğlu İnşaat tarafından yapılan Atakum Rezidansların farkı inşaat tamamlandıktan sonra işletmesini ATAKUM REZİDANS LTD ŞTİ tarafından profesyonel ve kurumsal işletim sistemiyle yönetilmesidir. ATAKUM REZİDANS projelerindeki daireniz size teslim edildiğinde yepyeni bir yaşama başlarsınız. Ve yeni dairenizde TOKATLIOĞLU İNŞAAT’ın ayrıcalıklarından biri olan Rezidans Hizmetlerini ve farkı ilk günden hissedersiniz. Samsunda bir ilk olan hizmetli konut işletmeciliğini ATAKUM REZİDANSLTD ŞTİ  olarak profesyonel bir ekiple yaşatmaktayız.

REZİDANLARIMIZDA ŞU ANDA VERİLEN DİĞER HİZMETLER.

RECEPSİYON HİZMETLERİ

Gelen konukların karşılanması ve yönlendirilmesi, Eve 7/24 ilaç gönderimi ve uyandırma servisi, Gıda/market alışverişi, Teknik servis organizasyonu, Ev ve kat temizliği hizmetleri, Kuru temizleme organizasyonu, Kurumsal işletim sistemi ile kiralama ve satış işlemleri.

ORTAK ALAN YÖNETİM SERVİS HİZMETLERİ

Raylı Sisteme ve 19 Mayıs Üniversitesine Ücretsiz Servis,7/24 Güvenlik ve CCTV Güvenlik Kamera sistemleri ile Gözetim Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Çöp Toplama ve Atık Yönetimi Hizmetleri, Teknik Servis Hizmetleri, Teknik Bakım Hizmetleri İlaçlama Hizmetleri,, Peyzaj, Bitki ve Bahçe Bakım Hizmetleri,Havuz Bakımı Hizmetleri, Yönetici-İdari Personel Hizmetleri verilmektedir.

ATAKUM REİZDANS 2. ETAP

Samsun’un en hızlı gelişen Atakum’un en yeşil ve merkezi noktalarından biri, sizin için hayatı kolaylaştırırken, aynı zamanda renklendiren ve değer katan “ATAKUM RESİDANS 2. ETAP” projesi sizlerin yoğun talebleri doğrultusunda satışa sunuyoruz. ATAKUM REZİDANS 2. ETAP projesi Samsunda yine bir ilk olan 1+0 stüdyo daire, 1+1 ve 2+1 daire sisteminden oluşmaktadır. AL KAZAN, KİRAYA VERELİM HEP KAZAN sloganıyla ÇIKTIĞIMIZ 2. ETAP TA Yatırım değeri yüksek olan dairelerimizin 5-7 yılda aylık 700-900 tl kira getirisi ile kendi kendini ödeyen karlı bir yatırım olarak ev sahiplerine her dönem kazandırmayı hedeflemiştir. Atakum Rezidans 2. Etap projesi minimum alanda maksimum kulanım sağlayan profesyonel işletmeli sosyal tesisleri ile birlikte bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek öğeleri bünyesinde bulundurmaktadır. Atakum Rezidanslar aynı zamanda hafif raylı sisteme yakınlığı hastane üniversite alışveriş merkezlerine ve merkeze yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. NEDİR?

1+0 NEDİR? BU DAİRELER YATIRIMA BİR SIFIR ÖNDE BAŞLIYOR.

1+0 daireler genç yatırımcılar, öğrenciler, genç yöneticiler, profesyoneller ve her yaştan yatırımcı için güçlü bir yatırım kaynağıdır. Daha geniş dairelerde yüksek kiralarla oturmak ya da bu daireleri birçok kişiyle paylaşarak yaşamak yerine 1+0 dairelere yapılacak yatırımlar kişilerin paralarını kiraya savurmak yerine birikim yapmalarına yardımcı olacaktır.

1+0 Stüdyo dairelerin avantajları.  Stüdyo daireler, metrekaresi büyük dairelere oranla daha kolay kiralanabiliyor.Kiralanması kolay, kira değeri yüksektir.Isıtma, soğutma, aydınlatma, su, elektrik gibi masrafları daha az olmaktadır. Hatta paradan Tasarruf etmenin yanı sıra, temizlik saatlerini aza indirerek zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Rezidanslarda aidatlar metrekare bazında hesaplanır. Buna göre stüdyoların Alanları küçük olduğu için aidatları da düşük olacaktır. Küçük birikimlerinizi kısa sürede BÜYÜK gelir haline dönüştürecektir, Kiraya verildiğinde 5-7 yılda paranızı geri alarak kendi kendini ödeyen yatırım değeri yüksek dairelerdir.

ATAKUM REZİDANSLAR. Gerçek Residance keyfini bir yaşam boyu yaşamanıza adanmış hizmet konseptiyle

SAMSUN’UN  SÜREKLİ KAZANDIRAN  EN KARLI tek yatırımıdır.’’dedi.

Açıklamalardan sonra ise örnek daireler ile Tokatlıoğlu İnşaatın yaptığı çalışmalar yerinde gezilerek tanıtıldı.

Tanıtım toplantısına ayrıca Tokatlıoğlu İnşaat Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehtap Yeşilbaş, Genel Koordinatör ve Eğitim Danışmanı Bülent Serdar, Satış Müdürü Okan Sığırcı ile Bafra’da görev yapan yazılı, internet, tv basın mensupları katıldı.

Bafralı Basın Mensupları kendilerine yakından ilgi gösteren başta Tokatlıoğlu İnşaat Atakum Rezidans İşletme Müdürü Hüseyin Yaver, Tokatlıoğlu İnşaat Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehtap Yeşilbaş, Genel Koordinatör ve Eğitim Danışmanı Bülent Serdar, Satış Müdürü Okan Sığırcı’ya ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

bafrali-basin-mensuplari-toplu-halde-(1).jpgdscf9295.jpgdscf9306.jpgdscf9328.20120603121939.jpgdscf9330.20120603121949.jpgisletme-muduru-huseyin-yaver-aciklamalarda-bulundu-(1).jpgkahvalti-(1).jpgkahvalti-(2).jpgkahvalti-(3).jpgtokatlioglu-insaatta-1-dairesi-olan-merzifonlu-uzman-doktor-hakan-pehlivan-2.daire-icin-gorusmeye-gelmisti.-tokatliogluna-tesekkur-etti..jpg

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.