SAMGAZ PERSONELİ EĞİTİMDE

SAMGAZ PERSONELİ EĞİTİMDE

SAMGAZ personeline “İletişim Etkinlikleri” başlıklı eğitim veriliyor.

A+A-

SAMGAZ, her geçen gün kendini geliştirmek ve müşterilerine daha hızlı, kaliteli ve mükemmel hizmet sunabilmek için eğitimlerine aralıksız devam ediyor. Yaklaşık 3 ay boyunca hafta sonları gerçekleştirilecek olan “Etkin İletişim Becerileri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi, Verimlilik ve Performans Yönetimi, Çağdaş Yönetim Teknikleri Eğitimi, Kişisel Etkinlik Becerileri Eğitimi ve Strateji, İş Analizi ve İş Gücü Verimliliği Eğitimi” programları 17 Kasım 2012 tarihinde başladı.
Grand Atakum Otel’de Dr. Sibel Küçükaydın’ın sunumu ile gerçekleştirilen “Etkin İletişim Becerileri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi” eğitiminde; aktif dinleme, aktif iletişim, etkin iletişim yönetimi, müşteri kavramı, müşteri odaklılık, müşteri odaklı kurum kültürü ve vizyon, müşteri odaklı yapılanma, müşteri bağlılığı ve karlılık, kusursuz müşteri ilişkileri, değişen müşteri profilleri ve yeni beklentiler, müşteri şikayetleri ve zorlu müşterilerle baş etme yöntemleri, stratejik müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve pazarlama ilişkisi, müşteri segmentasyonu, CRM taktikleri, CRM teknolojileri, reklam ve kampanya eğitimi konu başlıkları altında karşılıklı görüş ve düşünceler bildirilerek interaktif bir eğitim süreci izlendi.
17-18 Kasım tarihlerinde yaklaşık 35 personelin katıldığı eğitimler teorik ve uygulamalı olarak birçok konunun karşılıklı paylaşımı ile tamamlandı. Eğitim sonunda katılımda bulunan personellere katılım belgeleri verildi.
Eğitim programına sağlanan katkıdan dolayı memnuniyetlerini bildiren SAMGAZ Genel Müdürü Murat Albayrak, “Şirketimizin gelişimine katkıda bulunan değerli eğitmen arkadaşlarımıza ve değerli iş arkadaşlarıma katılımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Eğitimlerde işimize ve yaşamımıza fayda sağlayacak birçok konu yer almakta. Personellerimizin iş hayatında; eğitim bilgilerini aktif bir şekilde kullanarak daha verimli, kaliteli ve başarılı faaliyetler gerçekleştireceklerine olan inancım tam” dedi.
SAMGAZ’ın eğitim programı 13 Ocak 2012 tarihine kadar devam edecek.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.