Özel Bafra Çözüm Koleji 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını Anlamlı Konserle Taçlandırdı

Özel Bafra Çözüm Koleji 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik  ve Spor Bayramı dolayısı ile anlamlı bir etkinliğe imza atarak takdir topladı. 

A+A-

Özel Bafra Çözüm Koleji 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik  ve Spor Bayramı dolayısı ile anlamlı bir etkinliğe imza atarak takdir topladı. 

Özel Bafra Çözüm Koleji ile Bafra Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği Korosunun Bafra Belediyesi Kültür Merkezinde ‘’ 19 Mayıs Türk Sanat Müziği ’’ özel konseri büyük ilgi gördü. 

Program Özel Bafra Çözüm Koleji  Genel Koordinatörü Mustafa Kurt’un profesyonelce sunumu ile başladı. 
Bafra Musiki Cemiyetinin Türk Sanat Müziği korusunun birbirinden değerli saz üstatlarının harika müzikleri ,  solistlerinin  muhteşem sesleri ile seslendirdiği şarkılar  davetlileri kah hüzünlendirdi, kah coşturdu. Bafra Musiki Cemiyetinin Türk Sanat Müziği korusu şefi Faruk Tokgözol’un harika yönetimi ise geceye damgasını vurdu.
Özel Bafra Çözüm Kolejinin  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik  ve Spor Bayramı  dolayısı ile düzenlediği anlamlı etkinliğe katılım sağlayan davetliler Özel Bafra Çözüm Koleji ve Özel Bafra Anadolu Kültür Koleji  Kurucusu VE YILMAZ ZAHİRECİLİK ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı  Ramazan Yılmaz ve ekibini tebrik ederek takdirlerini belirttiler.

Özel Bafra Çözüm Koleji ve Özel Bafra Anadolu Kültür Koleji  Kurucusu ve  YILMAZ ZAHİRECİLİK ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı  Ramazan Yılmaz ise konser sonrası yaptığı açıklamada,’’Bizler Özel Bafra Çözüm Koleji ve Özel Bafra Anadolu Kültür Koleji olarak sadece eğitim öğretim ile değil sosyal farkındalık projeleri kapsamında, kültürel faaliyetlerle de sesimizi duyurarak örnek olmak istiyoruz. Çözüm Kolejleri ciddi kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu ile yıldızlaşan nesiller yetiştiriyor. 
Bu  akşam ise Özel Bafra Çözüm Kolejimizin koordinesi  ile Bafra Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği korosuyla anlamlı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik  ve Spor Bayramı  gününe özgü ‘’ 19 Mayıs Türk Sanat Müziği ’’ özel konserine imza atmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Katılım sağlayan herkese teşekkürlerimizi sunmak isteriz.  Bu arada 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik  ve Spor Bayramını kutluyorum. Biz, Özel Bafra Çözüm Koleji ve Özel Bafra Anadolu Kültür Koleji olarak eğitime hizmet sektöründe faaliyet gösteren okullarımızın bugün olduğu gibi gelecekte de var olabilmesi, eğitim kalitesini ve hizmetlerini devamlı artırabilmesi ve daha güçlü bir yapıya sahip olabilmesi amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bizler ÖZEL BAFRA ÇÖZÜM KOLEJİ VE ÖZEL BAFRA ANADOLU KÜLTÜR KOLEJİ olarak, Öğrencilerimize hayata dokunmayı, okumayı, kavramayı ve nihayet yorumlamayı öğretiyoruz. Böylece onların hayatın akışı içinde kimlik sahibi bir birey olarak durabilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Öğrencilerimizin; saygın, başarılı, birden çok dili konuşabilen, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle ilgilenen, yaşayacakları zamanın bilgi ve becerileriyle donanmış yeniliklerin nesnesi değil; öznesi olan bireyler olmalarını aynı zamanda hoşgörü, tevazu, adalet, paylaşım, yardımlaşma gibi değerlerle donanmalarını kısaca, öğrencilerimizin bilgi ve irfanla yıldızlaşmalarını hedefliyoruz.
VİZYONUMUZ, Medeniyet şuuruna sahip, geleceği kuracak nesiller yetiştiren ve dünyaya esin kaynağı olan bir okul olmaktır.
MİSYONUMUZ, Ülkesinin ve insanlığın geleceği ile ilgili sorumluluk hisseden, özgüveni gelişmiş, yüksek bir kültüre ve ahlaka sahip olmanın yanı sıra kendi medeniyet perspektifinden hareketle evrensel normlar üretebilen, temel insani değerlere sahip, hayatı ve olayları sorgulayıp kendi çıkarımlarını oluşturabilen, sanatsal ve sportif etkinliklerde bulunabilen, teknolojik gelişmelere yön verebilen ve yabancı dillerde etkin iletişim kurabilen mutlu ve erdemli bireyler yetiştirmektir.’’diyerek sözlerini tamamladı. 

Programa Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş ve yönetimi, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Tarık Erol ve yönetimi, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Özel Bafra Çözüm Koleji ve Özel Bafra Anadolu Kültür Koleji  idarecileri, öğretmenleri, personelleri,   YILMAZ ZAHİRECİLİK ŞİRKETLER GRUBU idarecileri, personelleri, 
Bafra Musiki Cemiyeti Başkanı Hüseyin Asan ve yönetimi , okul müdürleri, banka müdürleri, iş insanları ile çok sayıda musiki sever ve davetliler katıldı.

 

ozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-001.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-002.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-003.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-004.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-005.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-006.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-007.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-008.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-009.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-010.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-011.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-012.pngozel-bafra-cozum-koleji-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-anlamli-konserle-taclandirdi-013.png

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.