KAYMAKAM KATIRCI ÖZEL BAFRA KOLEJİNDE

KAYMAKAM KATIRCI ÖZEL BAFRA KOLEJİNDE

Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ve Eşi Hacer Katırcı Bafra’da özel olarak Hizmet veren Bafra Koleji İlköğretim Okulu ve Lise, akabinde Bafra Final Dershanesini ziyaret etti.

A+A-

 

Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ve Eşi Hacer Katırcı Bafra’da özel olarak Hizmet veren Bafra Koleji İlköğretim Okulu ve Lise, akabinde Bafra Final Dershanesini ziyaret etti.

Ziyaretlerde Kaymakam Ali Katırcı’ya Eşi Hacer Katırcı ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uzunlar eşlik etti.

İlk olarak Bafra Özel Bafra İlköğretim Okulu ve Lise’yi ziyaret eden Kaymakam Katırcı Özel Bafra Koleji İlköğretim Okulu Müdürü Cafer Koç’tan ve Özel Bafra Koleji Lisesi Müdürü Mustafa Yörük’ten Okul hakkında bilgiler aldı.

Özel Bafra İlköğretim Okulu Müdürü Cafer Koç ve Özel Bafra Koleji Müdürü Mustafa Yörük Okul hakkında Kaymakam Katırcı’ya verdikleri brifing de “Özel Bafra Kolejimizde iki ayrı okulumuz mevcuttur. İlköğretim Okulu ve Lise olarak hizmet vermekteyiz. Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca sınavlarda değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili yarışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmekteyiz. Okulumuzda sosyal faaliyetler, yemekhanemiz ve çeşitli spor faaliyetlerimizi gerçekleştirebileceğimiz alanlarımız mevcuttur. Siz ve değerli eşiniz Hacer Katırcı, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Uzunların Okulumuza yapmış olduğunuz ziyaretlerden dolayı mutlu olduk” şeklinde konuştular.

 

Kaymakam Ali Katırcı ise konuşmasında “Özel Bafra Koleji’nin başarılarını duymuştum, Sizi ve öğrencilerinizi kutluyorum. Yaptığınız ve yapacağız bütün çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

Okul Müdürlerinin vermiş oldukları brifingardından Ali Katırcı ve eşi Hacer Katırcı, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uzunlar Özel Bafra Koleji binasını gezerek ziyareti sonlandırdı.

 

Hayati ARSLAN

1.20120525141106.jpg2.20120525141118.jpg3.20120525141127.jpg4.20120525141134.jpg5.20120525141141.jpg6.20120525141151.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.