İŞVEREN İŞÇİSİNİN ONUNCU YILINI PASTA KESEREK KUTLADI

İŞVEREN İŞÇİSİNİN ONUNCU YILINI PASTA KESEREK KUTLADI

Bafra’da ilk defa işyeri sahibi personeli olan işçisine 10’uncu yılını işyerinde doldurması münasebetiyle süpris yaptı.

A+A-

 

         Bafra Petrol Opet Akaryakıt ürünleri, Bafra Bayi İşletme sahibi Cüneyt Muz, pompa servisi elamanı Şükrü Çelebi’ye süpris yaparak, Bafra’da ilklere imza attı.

İŞVERENDEN ÖRNEK BİR DAVRANIŞ, ÇALIŞAN İŞÇİNİN 10’UNCU YILINI PERSONELİ İLE KUTLADI

      Bafra Petrol Opet Akaryakıt bayi sahibi Cüneyt Muz,” Şükrü Çelebi arkadaşımız çok başarılı bir elemanlarımız arasındadır. Yıl içersinde böyle bir program yapmaktan işveren olarak, mutluluk duydum. İşçimiz Opet Akaryakıtta pompa servis elemanı olarak, 10’uncu yılını doldurdu. Ekip ruhuyla çalışan başarılı bir arkadaşımızdır. İşveren olarak kendisini azimli çalışkan biri olarak görüyorum, işine severek yapıyor. Başarıyı pasta keserek, kutlamak istedik, kendisine süprist yaptık” dedi.

              “AKARYAKITIMIZDA KALİTEDEN ASLA TAVİZ VERMEM”  

      Bafra Petrol Opet Akaryakıt Bayi sahibi Cüneyt Muz, “Sattığımız akaryakıt ürünlerimiz kaliteli olup müşterimizi daima kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. Opet ve LPG Aygazda bir kalite standardı var. Değerli müşterilerimize kaliteli akaryakıtımızı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ödül almış üst üste 6 yıldır, birinci seçilen ve tercih edilen bir firmasıyız. Bafralı hemşerilerim emin olsun,  kaliteden asla taviz vermem” diye konuştu.

10’UNCU ÇALIŞMA YILDÖNÜMÜNDE,  İŞÇİSİNİ ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

    Bafra Petrol Opet Akaryakıt istasyonunda 10 yıldır, görev yapan Şükrü Çelebi işveren Cüneyt Muz tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi.

    İşçinin ekip arkadaşları, Şükrü Çelebi’ye çeşitli hediyeler vererek çalışmalarında başarılar dilediler.

     10’uncu çalışma yıldönümünü, Bafra Petrol Opet Akaryakıt istasyonunda azimli bir şekilde çalışan Şükrü Çelebi ise,” Böyle bir süprist karşısında çok şaşırdım. İşyeri sahibimiz Cüneyt Muz beyefendiye ve çalışma arkadaşlarıma beni onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

p1012308.jpgp1012311.jpgp1012318.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.