İlkadım Belediyesi: Türkiye Yüzyılı Vizyonuyla Geleceğe

İlkadım Belediyesi: Türkiye Yüzyılı Vizyonuyla Geleceğe

Samsun’un İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, hizmetlerini, projelerini ve çalışmalarını 'Türkiye Yüzyılı' vizyonuna uygun bir şekilde yürüttüklerini belirtti. Başkan Kurnaz, toplumun tüm kesimleriyle ve belediyenin güçlü kadrolarıyla istişare halinde

A+A-

Samsun’un İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, hizmetlerini, projelerini ve çalışmalarını 'Türkiye Yüzyılı' vizyonuna uygun bir şekilde yürüttüklerini belirtti. Başkan Kurnaz, toplumun tüm kesimleriyle ve belediyenin güçlü kadrolarıyla istişare halinde çalışmalara devam ettiklerini vurguladı.

Vizyon Projeler Hayata Geçiyor

Başkan İhsan Kurnaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde, göreve gelmeden önce verdikleri sözleri yerine getirmek adına yoğun mesai harcadıklarını ifade etti. Kurnaz, "Daha sürdürülebilir, huzurlu, hızlı kalkınma hamleleri yapan, doğaya ve çevreye duyarlı, bilim ve teknolojinin kullanıldığı, gençlerimizin her an yanında olan bir İlkadım için çalışıyoruz" dedi.

Eğitim, Spor, Kültür ve Sanat Projeleri

İlkadım’da hayata geçirilecek projelerin eğitim, spor, kültür ve sanat alanlarını kapsadığını belirten Başkan Kurnaz, bu projelerde 2053 ve 2071 vizyonlarının izlerini taşıdıklarını söyledi. "İlçemizin sadece bugün değil, gelecekte de daha güçlü, katılımcı, akıllı, vizyoner, hemşerilerimizin beklentilerini anında karşılayan ve örnek bir ilçe olması için hizmetlerimizi hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz" şeklinde konuştu.

Gelecek Vizyonu ve Sürdürülebilir Kalkınma

Başkan Kurnaz, İlkadım’ın gelecekte de güçlü ve örnek bir ilçe olması için çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini belirtti. Belediye olarak sürdürülebilir kalkınma hamlelerini hızla gerçekleştirdiklerini ve çevreye duyarlılık konusuna büyük önem verdiklerini vurguladı. Ayrıca, bilim ve teknoloji kullanarak gençlere destek olduklarını ve tüm bu çalışmaların İlkadım’ın daha yaşanabilir bir yer olmasını sağladığını ifade etti.aw224358-03.jpgaw224358-02.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.