GENÇ İŞADAMLARI ANITKABİR’DE

GENÇ İŞADAMLARI ANITKABİR’DE

TÜGİK-ANGİAD Geleneksel Gençlik Balosunda BAFRA GİAD Projeleri Damga Vurdu.

A+A-

 

TÜGİK Geleneksel Anıtkabir Ziyareti Gerçekleşti.

TÜGİK-ANGİAD’ın HER YIL 19 Mayıs Bayramı etkinlikleri çerçevesinde geleneksel hale getirdiği Anıtkabir ziyaretini de gündüz yapılan programda gerçekleştirdi.

İlk olarak tüm üyeler Anıtkabir’de buluştu. Anıtkabire Çelenk Koyma Töreninden sonra ise saygı duruşunda bulunuldu.

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu’nun (TÜGİK) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Anıtkabir ziyareti gerçekleştirildi.

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral, Anıtkabir defterine şu cümleleri yazdı: “Büyük Önder Atatürk; Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu olarak manevi huzurunuzda bulunmaktan sonsuz bir heyecan ve gurur duymaktayız. Türkiye’nin genç işadamları sıfatıyla, ülkemize ve milletimize hizmet etme kararlılığındayız. Ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve çocuklarımızın güzel yarınları için, sizden aldığımız ilhamla yorulmadan çalışacağız, üreteceğiz ve başarılı olacağız. “En büyük eserimdir” diyerek bizlere emanet ettiğiniz Türkiye Cumhuriyeti, sizin gösterdiğiniz hedefler doğrultusunda sonsuza kadar yaşamaya devam edecektir.”dedi.

Bu anlamlı etkinliğe Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral, Ankara GİAD Başkanı ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah DEĞER,TÜGİK Yönetim Kurulu üyeleri, EGİFED ve İÇGİAF Başkanları, GİAD Başkanları ve TÜGİK üyeleri katıldı.

Verilen arada Ankara Gaziosmanpaşa’da Günaydın Resturant’ta tanışma ve öğle yemeği verildi.

Akşam ise Ankara RİXSOS ANGİAD Geleneksel Gençlik Balosu düzenlendi.

Balonun açılış konuşmasını, Ankara GİAD Başkanı ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah DEĞER yaptı.

 DEĞER, konuşmasında, ANGİAD’ın  gerçekleştirdiği faaliyetlerden bahsederek,  ulaşılan başarının, sadece kendisinin değil, ANGİAD Yönetim Kurulu’nun da müşterek başarısı olduğunu söyledi.  Başkan DEĞER, ANGİAD’ın Ankara için önemli faaliyetlere imza atmaya devam edeceğini söyledi, desteklerinden dolayı, tüm bürokratlara ve maddi-manevi destek sağlayan sponsor firmalar ile davetlilere teşekkür etti.

İÇGİAF Başkanı Yunus Demirci ise etkinlikte söz sahibi olan ve bu güzel baloyu tertip eden herkese şükranlarını sundu.
ANGİAD Başkanından sonra, kürsüye gelen, TÜGİK Başkan Erkan GÜRAL, konuşmasında, ANGİAD başkan ve üyelerine teşekkür ederek, TÜGİK’in İstihdamı artırma projesinin sonuçlarının alınması konusunda sona yaklaşıldığını söyledi.

Konuşmalardan sonra ise ANGİAD’A yeni katılan üyeler ve sponsorlara plaket sunumu yapıldı.

Antakya Medeniyet Korosunun anlamlı konseri hem duygulandırdı, hem de büyük takdir gördü.

Ana Yemek programın ardından ise ,Balonun protokol kısmı sona erdikten sonra, üyeler gönüllerince eğlenerek, Türkiye’nin muhteşem sesi Nükhet Duru konseri ile yılın yorgunluğunu üzerlerinden atma fırsatı buldular.


Bafra GİAD (Genç İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Dürüst, Yönetim Kurulu Üyesi Denetleme Kurulu Üyesi Soner Altunışık ise Bafra ve Bölgesinde BAFRA GİAD’ın yaptığı önemli ve anlamlı projelerden söz ettiler. Projeler davetliler tarafından ilgi ile dinlendi. Ve Bafra’dan gelen yetkililerden ise ayrıca bilgi alındı. BAFRA GİAD’ın bu önemli projelerle ismini duyurmasından dolayı ise baloda bulunan Genç İşadamları tarafından büyük takdir gördü.

ANGİAD  Geleneksel Gençlik Balosu, CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün,MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, TÜGİK Genel Başkanı   Erkan GÜRAL, ANGİAD Başkanı  ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi  Abdullah DEĞER, TÜGİK Yönetim Kurulu üyeleri, GİAD Başkanları, Bafra GİAD (Genç İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Dürüst, Yönetim Kurulu Üyesi Denetleme Kurulu Üyesi Soner Altunışık, Basın temsilcileri    ve TÜGİK-ANGİAD üyelerinin katılımıyla  Ankara Rixsos otelde gerçekleştirildi.

dscf7195.jpgdscf7206.jpgdscf7211.jpgdscf7220.jpgdscf7338.jpgdscf7421.jpgdscf7272.jpg

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.