Değerlerimle Varım Projesinin Sunumu Yapıldı

Değerlerimle Varım Projesinin Sunumu Yapıldı

Değerlerimle Varım projesi için Milli Eğitim Müdürü M. Ali Katipoğlu,Şube Müdürü Halil İbrahim Çalık ve ortaokul öğretmenleri

A+A-

 Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ı ziyaret ederek anlatım ve sunumlarını yaptılar.

Değerlerimle varım projesinde 7 dalda ayrı ayrı konular üzerinde konuşuldu.

Projedeki amaç; Bafra genelinde tüm ortaokul ve liselerde okuyan öğrencilerimize yönelik hazırlanmış bir çalışmadır. Çocuklarımıza aile hayatından başlayarak kazandırma çalıştığımız ancak günlük koşturmacalar içerisinde yitirdiğimiz, bizi biz yapan tüm değerlerimizi; özel etkinlik ve çalışmalarla, gönüllü öğretmenlerimiz tarafından yavrularımıza kazandırmak çalışmasıdır. Okullarımızda her geçen gün bizler farkında olsak da olmasak da yavrularımız zararlı alışkanlıklara yöneliyor, saygı ve sevgi gibi en temel insani yetkilerini ve değerlerini kaybediyorlar. Gönüllü olarak bu çalışmada benim de bir katkım bulunsun diyen tüm öğretmenlerimizle bu çalışmaları yürüteceğiz.  Okul disiplini yönünden sıkıntılı olan ve zararlı alışkanlıklara meyyal olan öğrencilerimiz. Bu öğrencilerle tek tek ilgilenerek onları gerek ev ziyareti gerekse özel ilgi ve alaka ile kazanmaya çalışacağız. Bunlarla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ortaya çıkan tecrübelerle zamanla daha da zenginleşecektir. 

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, “ böylesine güzel bir projeyi hazırladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Yapılacak olan bu projeyle güzel sonuçlar çıkacaktır. Birde çocuklar la tek tek ilgilenmeniz, ayrıca sadece çocuklarla değil ailelerini de  ziyaret etmenizden dolayı  örnek bir proje olacaktır” dedi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.