Değdi mi Peki ?

Değdi mi Peki ?

Yapacak Bir şey Yok Dermiş Gibi Bir Çok Vatandaşı Mağdur Etti.!

A+A-

degdimi.20120505015455.jpg

Yanlızca Vatandaşın Tepkisi!

Biz Barış FM Ailesi Olarak Bir Çok habere imza Atıp Ev sahipliği Yapdık. Bu Güzel organizeye de Gittik Gördük Haberimizi de Olması Gerektiği Gibi Değil Olduğu Gibi Yaptık ve Yapıyoruz. Bu Organizeden memnun olan da Vardı, Olmayan da. Olanları Dile Getirip Diğer Bölümde Yayınladık Bu Bölümümüzse Memnun olmayan Vatandaşlarımızın Bölümüdür.

Adını Öğrenmeye Vakit Bulamadığımız Bu Vatandaşı Kınmamızdaki Sebepse Sevgili Hocamız  Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu'nun  Hemen Sağ Tarafını Komple İşgal Ederek Sol Tarafdaki Vatandaşları Tamamının Görüntüsünü Kapatması Sonucu Halkın Tepkisine Yol Açtı. Muhabirimiz EreN KaRa Olayla İlgili Bu Vatandaşa Halkı Gösterip Kayıt Yapan Vatandaşların Mağdur Olduğunu "Bir Adım Geriye Geçebilir misiniz" Sözüne "YAPCAK BİŞE YOK Ben Burdayım Diyen" Bu VATANDAŞIN Lafını Duyan Halk Bulunduğu Yeri Terk Ederek Tepkisini Gösterdi Ve Organizeden AYRILDI.

Muhabirimiz EreN KaRa 

Vatandaşlara "Biraz Durun Bunun Bir Çaresi Olmalı" Diyerek  Yetkili Arama Çabasıyla Olayı Kontrol Altına Aldı. Giden Vatandaşların Görüşünü Almaya Fırsat olmadi ki Malum Bu Ortamda Bulunan Herkes Görmüşdür ki Kımıldamaya Yer Olmadığından Müdale Edilememiştir.

Bir Yöneticiyi Bulan ve Konu Hakkında Bilgi Veren Muhabirimizin Ricasını Kırmayan Yönetici Bu VATANDAŞI Bulunduğu Yerden Biraz Geri Gitmesini Sağladı Ve Orda Bulunan Vatandaşların Alkışlarını Kazandı.

Bu Durumda Muhabirimize Ve Bafra Halkına Teşekkür Ediyoruz BARIŞ FM

Eren KARA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum