Bafra Ülkü Ocakları Hizmetlerine Devam Ediyor

Bafra Ülkü Ocakları Hizmetlerine Devam Ediyor

Bafra Ülkü ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nda bağlama ve gitar kursları veriliyor.

A+A-

Üstat Müzik Evi hocalarından İsmet Özkan’ın verdiği kurslara 7-14 yaş grubu çocuklar katılıyor. 2 ayı aşkın bir süredir devam eden kurslarda öğrenciler hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Bafra Ülkü Ocakları’nda bu kursları veren İsmet Özkan, öğrencilerin öğrenmeye istekli olduğunu, bu sebeple onlara enstrüman öğretmekten ayrı bir keyif aldığını ifade etti.

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu, Ülkü Ocaklarının eğitim anlamında ve kültürel açıdan birçok faaliyete imza attığını, Ocak bünyesinde açılan bu enstrüman kurslarının da çocuklara ve gençlere yararlı olduğunu, onlara bu hizmeti sunmalarından dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Eroğlu şunları söyledi: “Öğrencilerimizin kendilerini geliştirmeleri sanatsal faaliyetlere yönelmeleri amacıyla bu kursları açtık. Her gencin bağlama ya da gitar en az bir müzik aleti çalabilmeleri öncelikli hedefimizdir. Her anlamda nitelikli, donanımlı genç yetiştirmeyi gaye edin Ülkü Ocakları, imkânları nispetinde bu tür faaliyetlere devam edecektir. Bizim milletimizden isteğimiz, bizlere güvenmeleri ve bizlere her anlamda destek olmalarıdır. Çünkü bu ocakların varlık sebebi Türk milletidir. Ülkü Ocakları; Türk milletine hizmet etmeyi, Türk milletinin gözbebeği gençlerimizi, bu yüce millete yararlı nesiller olarak yetiştirmeyi kendine en önemli görev olarak addetmiştir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.” dedi.

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın enstrüman kursları her pazar 13.00-15.00 saatleri arasında Ülkü Ocakları binasındadır.

2.20121229004913.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.