Bafra OSB Yönetim Kurulu Belli Oldu

Bafra OSB Yönetim Kurulu Belli Oldu

Bafra Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Samsun Valiliğinde düzenlenen toplantıyla belirlendi.

A+A-

Bafra Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Samsun Valiliğinde düzenlenen toplantıyla belirlendi. Samsun Valisi Orhan Tavlı’nın katılmadığı toplantıya Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Serdal Sefa Kocabaş başkanlık etti.

Yeni Oluşum

Organize Sanayi Bölgeleri Kanunu’na göre, yatırımcıların 3’te 1’inin işletme ruhsatı almış olması durumunda Müteşebbis Heyet’teki yatırımcıların sayısının 7’ye çıkacağı maddesine dayanarak yeni bir oluşuma gidildi. Yapılan oylamalar sonucunda, Bafra OSB Yönetim Kurulu üyeliğine Niyazi Kesim ve Sezgin Arslan seçildi.

Bafra OSB Yönetim Kurulu

Yeni oluşan yönetim kurulu şu şekilde belirlendi:

  • Orhan Tavlı - Samsun Valisi, Bafra OSB Yönetim Kurulu Başkanı
  • Cevdet Ertürkmen - Bafra Kaymakamı
  • Serdal Sefa Kocabaş - Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı
  • Niyazi Kesim - Organize Sanayide İşletme Sahibi
  • Sezgin Arslan - Organize Sanayide İşletme Sahibi

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi ve Bafra OSB'nin gelişimi için birlikte çalışacaklarını belirtti. Yönetim kurulu, Bafra OSB’nin bölgedeki sanayi ve ticaret faaliyetlerini daha ileriye taşımak için projeler üzerinde çalışmalarına devam edecek.

Bafra OSB'nin yeni yönetim kurulu, bölgenin sanayi ve ticaret potansiyelini artırmak amacıyla çeşitli projeler ve stratejiler geliştirmeye odaklanacak. Başkan Serdal Sefa Kocabaş, bölgenin ekonomik kalkınması için OSB'nin kritik bir rol oynadığını vurguladı ve yeni dönemde önemli adımlar atılacağını belirtti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.