Bafra Öğretmenevi'nde İGDK Toplantısı Yapıldı

Bafra Öğretmenevi'nde İGDK Toplantısı Yapıldı

Bafra Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği koordinesinde, başkanlığını Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen'in yapmış olduğu İlçe Güvenlik Danışma Kurulu (İGDK) toplantısı Bafra Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

A+A-

Bafra Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği koordinesinde, başkanlığını Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen'in yapmış olduğu İlçe Güvenlik Danışma Kurulu (İGDK) toplantısı Bafra Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Murat Öner, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Çağım Barış Türüdü, daire amirleri, Muhtarlar, Dernek Başkaları, okul aile birliği başkanları ve davetliler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Personeli Erkan Yıldırım'ın ardından İlçe Emniyet Müdürü Murat Öner, yaptığı sunumda emniyet teşkilatının yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Çağım Barış Türüdü’de yaptığı sunumla Jandarma teşkilatının yaptığı çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Toplantıda konuşan Kaymakamı Cevdet Ertürkmen “Bizler toplumun huzuru için bir aradayız. İlçe Kaymakamı olarak günlük değerlendirmeleri alıyorum, ama sizlerin görüşleri de bizler için önemli. Ben emniyet ve jandarma teşkilatımızın yaptığı çalışmalarından dolayı tüm personeline teşekkür ediyorum” dedi. 

Ertürkmen yaptığı konuşma sonrası davetlilere mikrofon uzatıldı ve istişare yapıldı. Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen davetlilerin sorun ve önerilerini dinleyip çözüm sağlamak için notlar aldıktan sonra program sona erdi.

igdk.png

 

bafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-001.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-002.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-003.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-004.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-005.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-006.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-007.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-008.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-009.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-010.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-011.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-012.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-013.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-014.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-015.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-016.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-017.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-018.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-019.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-020.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-021.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-022.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-023.pngbafra-ogretmenevinde-igdk-toplantisi-yapildi-024.png

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.