Av.Hüseyin Acar delegelerle bir araya geldi

Av.Hüseyin Acar delegelerle bir araya geldi

MHP Bafra ilçe Başkan Adayı av. Hüseyin Acar Bafra öğretmen evinde delegelerle bir araya geldi. Hüseyin Acar delegelere yaptığı konuşmada,”

A+A-

     Türk İslam ülküsünü benimsemiş doğma büyüme MHP’li kardeşinizim.

Bu itibarla Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Teşkilatında, sırası ile İlçe Yönetim Kurulu üyeliği, parti sekreterliği, 3 ayrı dönem İlçe Başkan Yardımcılığı, İlçe Başkan Vekilliği görevlerini yürüttüm. Halende teşkilat işlerinden sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim.

Teşkilatlarımızda, ilçe teşkilatımızda ve yan kuruluşlarımızda değişik kademelerde görev yapanlardan hakkın rahmetine kavuşanları rahmetle, sağ olanları minnetle anıyor ve esenlikler diliyorum. Beraber görev yaptığımız yönetim kurulu arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

Sayın dava arkadaşlarım, talip olduğumuz görevin onurlu olduğu kadar mesuliyeti! olduğunun idrakindeyiz.

Kongremizin milli birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi temini asıl amacımızdır.

Kongre sürecinde aday olan arkadaşlar ve aday yönetimler, aynı değerleri paylaştığımız, kongre sonrası birlikte yürüyeceğimiz ülküdaşlarımızdır.

Davetimiz bir istişare toplantısı olarak telakki edilmelidir. Amacımız birlik ve beraberliği temin etmek ve değerlerimiz doğrultusunda Biz Anlayışı ile birlikte yürümektir Baframıza ve halkımıza hizmet etmek, teşkilatımızın çıtasını yükseltmek ana gayemizdir.

Dava arkadaşlarımızın destekleri ve önerileri ile; Birlik ve beraberliği temin ederek Baframızda güçlü bir MHP Teşkilatı oluşturmak hedefimizdir.

Türk Milleti olarak birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir süreçten geçiyoruz. Yeni anayasa çalışmaları ülke gündemindedir.

Allah zeval vermesin Hükümet Hepimizin Hükümeti lakin;

Yüce Türk MilletPni bu hükümet tartışmaya açmıştır. Küresel din, küresel insan modeli üreticilerinin hedefi Büyük Türk Milleti 'ni, Türk Devletini parçalamaktır 1876 Anayasası dayatmacıları, Osmanlı'ya, Türk Milleti'ne olan düşmanlıklarını halen sürdürmektedirler.

Siyonizm ve İsrail'e alet olanlara karşı "UNUTMA Kİ BENDE TÜRKÜM DiYE _JgAYKIRAN SULTAN ABDÜLHAMİTLERİN, NE MOZAİĞİ ULAN TÜRK MÎLLETİ" DİYE HAYKIRAN ALPARSLAN TÜRKES'LERİN EVLÂTLARI", ALLAH ZEVAL VERMESİN İNŞAALLAH VAR OLMAYA DEVAM EDECEKTİR.

Yerelde ( Belediyecilikte);

Sözde güçlü İktidarın belediyesi, hükümet gücü ve hizmetleri Baframıza sirayet etmiyor. Yerelde Belediye Hizmetlerini takdirlerinize arz ediyorum.

Saframıza hizmet etmek gayesi ile arkadaşlarımızla çıkacağımız bu yolda, sayın delegelerimizin oylarını, desteklerini bekliyoruz.

Kongremizin Milletimize, MHP Teşkilatımıza ve hepimize hayırlara vesile olması temennimizdir.

Nasip olması halinde, Cenab-ı Allahtan yüzümüzün akı ile görev yapmayı, vatana, mil)ete, Baframıza faydalı olmayı diliyorum”diye konuştu..

HARUN YAZICI

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.