Ak parti tabanından Cevahir ve Sekmene tam destek

Ak parti tabanından Cevahir ve Sekmene tam destek

MURAT CEVAHİR BAŞKAN YARDIMCILIĞI İÇİN BİR ŞANSTIR

A+A-

Aydın  Dekorasyon firma sahibi Yüksel Aydın yaptığı açıklamada,”Bafra Belediye meclis üyelerinin belirleme sürecinde yapmış olduğu yanlışlıktan ötürü bir hafta önce gerçekleşen başkan yardımcıları seçiminde yapılan yanlış atamaların sonucunda Ak parti kökenli olmayıp Bafra belediyesinde hizmet yapma görevi olan arkadaşlardan seçilen belediye meclis üyelerine almış olduğu bu karar sonucunda bir haftadır Bafra’yı meşgul eden olaylar oldu.  Aslında daha baştan belli olan uyumlu görüldüğü halde bazı kişilerin menfaat uğruna atamaları yanlış yapmış bulunmaktadır. Bundan dolayı başkan yardımcılığına atanan Murat cevahir Mustafa sekmen şahısları hiç tanımam. Ama bildiğim kadarıyla Murat Cevahirin Bafra belediyesinde, Bafralılara güzel hizmetler yapacağına inanıyorum”dedi

Bafra Belediye Meclisi Başkan yardımcılığı atamalarında ise tamamen yanlış bir politika izlendiğini belirten Yüksel Aydın,”. Belediye meclisinde aslında baktığımızda belediye meclis üyeleri sevilen sayılan Bafra için hizmet yapma aşkı olan, Murat Cevahiri desteklemeleri gerekirdi. Murat Cevahir Bey ile hiç bir samimiyetim tanışıklığım yok, sevilen ve sayılan ağabeylerimizin kardeşlerimizin belediye başkan yardımcılığına Murat Cevahiri Bafra için bir şans olarak görüyorum. Farkındaysanız Zihni Şahin Bey bir aylık gezisi sırasında belediye başkanlığı vekilliğini yürüten Murat Cevahir gayet güzel uyumlu mesai saatinde gelen mesai saatinde giden çalışma saatlerine riayet ettiği düzgün bir şekilde işleri takip eden çalışma yaptı hizmetin karşılında birilerin işini yapmak değil vatandaşın işini yapmak için uğraştığını gördük. Bu kısa bir zamanda olduysa ,Ben Bafra belediye başkan yardımcılığına bir şans olarak görüyorum  kendisini.Bafra belediyesi hizmet yapacaksa Murat cevahir belediye için bir şanstır”diye konuştu..

. Aydın sözlerine şöyle devam etti,”Ak parti seçimleri aday belirleme sürecinde yapılan yanlışlıkların halanda devam ettiğini uyumlu bir çalışmanın olmadığını Bafralılar olarak görmekteyiz. Bafra esnafı rahatsızlık duymaktadır. Bunların sebebi   Ak Partinin Bafra ilçe teşkilatının daha önceki yapmış olduğu yanlışlıklardan kaynaklanmaktadır.  iki yıl kısa bir süre kadar Bafralıların güzel hizmet alması için murat cevahir bey efendinin Bafra belediye başkan yardımcılığı görevine getirilmesini istiyor canı gönülden destek veriyorum. Bafralılara güzel hizmet vereceğine inanıyorum. Bafra belediyesinin hizmetlerini eksik görüyorum, daha fazla çalışması gerekir verilen sözler, seçmiş olduğumuz başkanın belediyede kaç tane başkan olduğunu halk olarak inanamıyoruz. Başkan olarak bir kişinin seçildiğine inanıyorum. Kitle uyum çalışması olması gerekirken maalesef bunu Bafra belediye başkanı sağlayamamıştır. Burada açık ve net ekip çalışması olmadığını görüyoruz.Bununda başkandan kaynaklanan bir mesele olduğunu görüyorum.Başkan ben inanıyorum ki makamı doldurduktan sonra sağa sola diyet borcu ödemeden güzel hizmet vermesi için maalesef masaya yumruğunu vurduğunda Bafra’ya güzel hizmet edeceğine inanırsa o zaman Bafra’da güzel hizmetler olur.Belediye başkanı ekip olarak kendini hazırlamış değil belediye meclis üyeliği seçimlerinde aday olarak Yüksel Aydın olarak bende vardım. Yapılan yanlışlar sonucu maalesef Ak partinin içinden değil birilerin adamları menfaat kapmak için öncelik Bafra için hizmet aşkı olmadığından dolayı benim adımım burada olsun sanki Ak partinin içinden değil sağdan soldan belediye meclis üyeliği adaylık sonucu bu gibi yanlışlıklar bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum